درباره ما

دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

درباره دکتر پریسا یوسف فام بیشتر بدانید:

 

دکتر پریسا یوسف فام متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. دکتر یوسف فام در سال 80 وارد رشته پزشکی عمومی دانشگاه ارومیه شدند. بعد از گذراندن 7 سال به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل شدند. دکتر یوسف فام دوران طرح پزشکی عمومی خود را در یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی گذراندند.

به دلیل علاقه فراوان به بهبود بیماری های عضلانی اسکلتی جامعه که اغلب مورد غفلت واقع ی شود، برای دوران تخصص خود رشته طب فیزیکی و توانبخشی را انتخاب کردند و بعد از قبولی در آزمون دستیاری از سال 91 تا 94 در این رشته در دانشگاه شهید بهشتی مشغول تحصیل شدند.

ایشان دوران طرح تخصصی خود را در شهر اردبیل گذراندند و کمک شایانی به معرفی رشته طب فیزیکی و توانبخشی در این استان داشتند.

دکتر یوسف فام جلسات آموزشی متعددی برای کادر درمانی بیمارستان برای معرفی رشته طب فیزیکی و توانبخشی داشتند. از طرفی بهبود موثر بیماران باعث مراجعه هرچه بیشتر بیماران به مرکز دولتی جهت دریافت خدمات طب فیزیکی و توانبخشی شد.

رشته طب فیزیکی با کاهش درد بیماران و بهبود شرایط زندگی افراد بدون اقدامات جراحی، کیفیت زندگی افراد را افزایش می دهد و شرایط بدون درد را برای بیماران فراهم می کند.

زندگی بدون درد، همراه شادی بی پایان را برای شما آرزو داریم. 🙂

خدمات مطب دکتر پریسا یوسف فام

_

هم اکنون دکتر پریسا یوسف فام در مرکز طب فیزیکی و توانبخشی با اقدامات تشخیص و درمانی زیر برای رفع درد و مشکلات عضلانی اسکلتی بیماران و بهبود کیفیت زندگی افراد تلاش می کند:

برخی از خدمات طب فیزیکی و توانبخشی شامل:

  • تست یا نوار عصب و عضله
  • معاینه بالینی بیماری های عضلانی اسکلتی و تشخیص بیماری
  • تزریق تخصصی داخل مفصلی
  • درمان های دستی
  • لیزر درمانی
  • ورزش درمانی و آموزش حدکات اصلاحی

اینستاگرام دکتر پریسا یوسف فام